Творчі доробки учнів

Міжнародний дистанційний конкурс з біології і природознавства “Брейн Ринг 2023 - Осіння сесія”



Всеукраїнський інтернет-конкурс «Тіло людини»


Переможець обласної туристсько-краєзнавчої вікторини «Країна моя – Україна»




Всеукраїнський інтернет-конкурс «Життя
 домашніх тварин»







XVII Всеукраїнська інтернет-

олімпіада «На Урок» (Весна 2023)


XII Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На

 Урок» (Зима 2022)



XI Всеукраїнська інтернет-олімпіада

 «На Урок» (Осінь 2021)





Обласний (відбірковий) етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста - 2023» на тему: «Дика природа» номінація «Відео», назва роботи: «Лелека – символ України»  учень 7-А класу Ковальчук Денис.








Переможець Всеукраїнського конкурсу школярів та учнівської молоді 

"Ліси для нащадків" учень 7-А класу 

Ковальчук Денис (ІІІ місце) 

2023 рік













Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько- експериментальних робіт із природознавства "Юний дослідник"  учениця 6-В класу Кірієнко Мирослава (2022 р). 

Диплом І ступеня

 









 

Переможець обласного конкурсу юних натуралістів

номінація "Збережемо довкілля"
"Я прибрав - твоя черга: змінено майбутнє разом"
учень 6-А класу
Ковальчук Денис


ІV Всеукраїнський конкурс "Гуманне ставлення до тварин" конкурс "Щаслива лапа"  Історія "Собача доля" 
учениця 6-А класу 
Майсак Анастасія





Переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницько- експериментальних робіт із природознавства "Юний дослідник"  учениця 5-В класу Кірієнко Мирослава




Переможець обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об'єктиві натураліста", номінація "Кращий відеоролік (відеокліп)" на тему: «Збереження біорізноманіття» «Ми це зробили – твоя черга».
Ковальчук Денис, учень 5-А класу, ІІ місце. 








Участь у обласному  комп’ютерному конкурсі серед здобувачів освіти з питань безпеки життєдіяльності «Збережи себе»
учні 11-х класів: Осадчий Андрій, Вітель Наталія, Марущенко Ярослав, Івашкін Денис.










Перемога у Всеукраїнської трудової акції «ЮННАТІВСЬКИЙ ЗЕЛЕНБУД»

Дударь Анна, учениця 10-А класу. 

Нагороджена грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України переможців за практичні дії у трудовій акції «Юннатівський зеленбуд» 



Призер І (відбіркового) заочного етапу обласного конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства "Юний дослідник" у номінації "Охорона здоров'я"

Мельник Дарина, учениця 6-Б класу
(керівник Людмила Ковальчук)
ІІ місце













Всеукраїнська акція «День юного натураліста»«Кожен добрий вчинок – це перетворення світу»Грамота Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти та науки України за змістовну роботу по вивченню та збереженню природи рідного краю Всеукраїнської акції «День юного натураліста» у 2019 році за зайняте друге місце (85 балів).






Всеукраїнська акція "Годівничка" 2019
Конкурс на краще оповідання:
Мацепура Олена, учениця 5-Б класу оповідання "Пригоди маленької пташечки Пісні";
Охріменко Софія, учениця 5-А класу оповідання "Синичка";
Конкурс на кращий малюнок:
Мельник Дарина, учениця 5-Б класу малюнок "Годівничка для синички".






Синичка
Була сувора зима. У маленькому містечку замело всі хатинки. І в одній з таких хатинок жив маленький хлопчик Олесь. Йому було вісім років. Хлопчик любив читати. Він був відмінником, а ще Олесь захоплювався малюванням. Скільки в нього було малюнків! Вони були скрізь: висіли на стінах, лежали на парті та в шухляді, а деякі навіть під ліжком. Всіх не перелічити!
Одного дня, ідучи зі школи, Олесь зайшов до магазину й купив трішки насіннячка для птахів. Прийшовши додому, хлопчик гарненько пообідав, погрався із машинками та й звернувся до мами:
─ Мамо, я хочу погодувати птахів!
─ Синку, а в нас закінчилося насіння!
─ Так я купив у магазині за поворотом, коли йшов зі школи.
─ Тоді добре. Візьми ще сушеної горобини.
─ Добре.
Хлопчик прожогом вискочив на вулицю. Підбіг до годівниці, яку він з татом зробив, насипав туди насіння й горобини жменю. Звідусіль почали злітатися птахи. Синиці, сойки й горобці вже за лічені секунди смакували ласощами. Олесь спостерігав за ними. Дуже він любив птахів. У нього вдома навіть був хвилястий папуга.
Час повертатися додому. Аж раптом Лесик побачив жахливу картину: великий сірий кіт хотів стрибнути на невелику синичку. Бідолашна не могла злетіти, бо замерзли крила. Олесь, не гаючи ні секунди, побіг на поміч. Він крикнув так голосно, що, мабуть, почуло все місто:
-         Томе, не чіпай синичку!
Том ─ це кіт сусідів. Олесь прогнав хижака, обережно підняв синичку й поніс її додому. Як виявилося, у синички було зламане крило. Хлопчик посадив пташку в стару клітку й доглядав до весни.
Коли батьки Олеся возили синичку до ветеринара, той сказав, що синичка молода, їй ще немає і року.
Весною, коли потеплішало, Олесь із батьками випустили синичку на волю. Пташка збудувала гніздечко на дереві поряд із будинком, де жив хлопчик. А на початку червня в гнізді з'явилося четверо маленьких синичок. Олесю вони дуже сподобались. Такі малі та кумедні!
Наступної зими до Олеся прилітала Квітка (так назвав хлопчик синицю), а за нею ще четверо. Хлопчик був дуже щасливий, що врятував пташку.


Охріменко Софія Юріївна, 11 років
учениця 5-А класу
Новгород-Сіверської гімназії  №1 ім.Б.Майстренка


Пригоди маленької пташечки Пісні

Любіть птахів,
Будуйте годівнички,
Турбуйтеся про них!
І тоді  синички,
ворони,
горобці –
Усі туди злетяться,
І радо наїдяться.
Любіть птахів!
          Колись давно-давно, і далеко-далеко, за тридев’ять земель був розкішний і веселий край. Росли там чудові стрункі деревця, землю покривав зелений килим травиці, навкруги цвіли ароматні квіточки. Жили там тварини і птахи не знаючи біди та горя.
На старому кремезному дубі жила дружна родина синичок. Тато-синичка кожен день літав лісами та гаями у пошуках поживи. Мама - синичка залишалася у гніздечку. Вона доглядала маленьких пташенят. Їх було троє. Усі були кмітливими і веселими. Проте найбільше виділялася серед них одна пташечка. Бо вона була найменшенькою. Але вона відрізнялася від інших і характером. Синичка була дуже допитливою і цікавою. А звали її Пісня. Тому що вона дуже любила слухати пісні і завжди намагалася їх повторювати. Коли пташечка ще зовсім не вміла літати, про все розпитувала батьків чи старших брата і сестру. Але коли навчилася, почала потроху пізнавати цей дивний і незбагненний світ.
         Одного разу у той чудовий край прилетіла сорока. Виявилося, що вона прилетіла здалеку. Вона розповідала багато дивних історій, знала багато різних речей. Проте найбільше здивувала місцевих птахів розповідь про зиму. Звісно, бо в їхніх краях ніколи не було зими. Не було холоду і голоду. І найголовніше ніколи не було смутку. Спочатку пташки дивувалися і розпитували про зиму більше. Проте коли та дивна сорока полетіла, безтурботні пташки згодом забули про саму сороку і про те дивне і незбагненне слово «зима». Але була одна пташечка, яка ніяк не могла забути про це. Це й була Пісня. Вона питала про зиму в рідних, друзів і знайомих. Але ніхто про це нічого не знав. Тоді пташечка спробувала сама пошукати ту сороку-дивачку. Але її ніде не було, а самій Пісні не можна було ходити далеко самій.
Минув рік. Пісня стала дорослою пташкою. І настав час покидати рідне гніздо. Брат Пісні оселився на сусідньому дереві. І міг кожний день навідуватися до батьків. Сестра вчинила так само. Але хоч Пісня стала зовсім дорослою, не втратила свою допитливість. Вона досі пам’ятала про дивну сороку і її розповідь про зиму. Усе дитинство пташка мріяла дізнатися про зиму більше. А ще краще –побачити все на власні очі. І тепер, коли світ був повністю відкритий перед Піснею, пташка вирішила знайти ті краї, де царює зима. Вона попрощалася з рідними. А ще з рідним лісом. Бо дуже любила його.
         Нарешті Пісня рушила в дорогу. Вона довго летіла, і тріпотіла у повітрі маленькими, але вже міцними крильцями. І увесь час оберталася назад. Хотілося ще раз окинути оком той край: розкішний, чудовий, а головне рідний. Але пташка все ж полетіла далі. А коли поглянула назад останній раз, лісу вже було не видно. Пісня зовсім заспокоїлася, і полетіла у невідомі краї назустріч пригодам. Проте чим далі вона летіла, тим більше дивувалася. Дерева були не такі гарні, як вдома. На них було так мало листя! Ніде не було квіточок, до яких так звикла пташка. Сонце зовсім не пестило маленьку мандрівницю. Синичка з сумом дивилася навкруги. Але полетіла далі. Нарешті Пісня прилетіла в якесь дивне місце. Небо було похмуре і сіре, дерева стояли зовсім голі, а трава була пожовклою. Раптом з неба почали сипатись маленькі білі мушки. Змарніла Пісня схопила одну з них дзьобиком, але тут же здригнулася від холоду, який пронизав її. Невже це і є зима? Через сильне здивування, пташка тільки но помітила, як їй холодно. Та ще сильніше хотілося їсти. Вона шукала поживу всюди, і навіть спускалася на пухкий сніг, але ніде не було навіть найменшої комашки чи крихітки хліба. Бідна пташечка в розпачі жалібно зацвірінькала.
         А тим часом хлопчик Василько весело крокував вулицею, милуючись казковими сніжинками-балеринами. Під ногами піднесено і святково рипів перший сніг. Він дуже любив зиму. Ось як дивно виявляється: для птахів зима – це справжнє нещастя, а для дітей – веселе свято. І раптом Василько побачив Пісню. Вона тихо і жалібно цвірінькала. Пісня думала про свій рідний ліс, рідних. А ще про те, що у її краях завжди було повно усілякої смакоти. Хлопчику стало жаль пташечку. Він вирішив нагодувати її. Але знав, що якщо кине зернят просто у сніг, пташка може не знайти їх. І тоді йому сяйнула щаслива думка. Василько забіг додому. Він знайшов там порожню непотрібну пляшку, вирізав отвір, щоб можна було сховатись і насипав туди повно усілякої смакоти: зернят, крихіток хліба. А тоді знайшов високе дерево на вулиці і повісив туди пляшку. Сам того не підозрюючи, Василько винайшов годівничку! Пісня радо наїлася. А Василько кожен день підсипав туди  ласощі для пташки. А коли є чим підживитися, вже і холод не такий страшний.
         Коли закінчилася зима, Пісня повернулася до рідного лісу. Але перед цим, довго кружляла над хатою доброго хлопчика Василька і щебетала йому веселу пісеньку. Це вона дякувала. Коли пташка нарешті опинилася вдома, розповіла усім про зиму і свої незвичайні пригоди.
Ось так і з’явилися годівнички. Тепер наші пернаті друзі не голодують холодною і тяжкою зимою.

Мацепура Олена Олександрівна, 12 років
05.09.2007 р.н.
учениця 5-Б класу
Новгород-Сіверської гімназії  №1 ім.Б.Майстренка

м. Новгород-Сіверський

Пискун Анна, учениця 10-А класу, Всеукраїнський юнацький фестиваль "В об'єктиві живе натураліста", номінація "Краща фоторобота"на тему"Моя мала Батьківщина"("Деснянські краєвиди") 2019









 

Криловська Ірина учениця 10-А класу, переможиця обласного конкурсу

"STOP СНІД - 2017"




Учень 9 -А класу  Гусак Станіслав є учасником обласного комп`ютерного конкурсу з питань безпеки життєдіяльності "Збережи себе".


 

Обласні переможці Всеукраїнськоїприродоохоронної акції "Ліси для нащадків"






ІІ Всеукраїнська учнівська наукова школа


Корицька Анна заочно брала участь у ІІ Всеукраїнській учнівській науковій школі, її матеріали були надруковані у збірці "Сучасні проблеми природничих наук" (м. Ніжин).




Перемога в конкурсі «Молодь – за чисту воду!»


Обласні переможці Всеукраїнської трудової акції "Парад квітів біля школи" учні 8-Б класу, 2016 рік




 Лауреати  обласного етапу Всеукраїнської акції «День юного натураліста» учні 9 - 11 класу 2016р.



І Всеукраїнська учнівська наукова школа “Сучасні проблеми природничих наук”.









У якій брала участь учениця 10-А класу, Корицька Анна.

Перемога в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН       



Вітаю Корицьку Анну, ученицю 10-А класу, яка зайняла ІІІ місце у  ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН УкраїниБажаю подальших успіхів на науковій ниві!







Конкурс еколого-валеологічної спрямованості  "Смачно, корисно, барвисто".

Номінація: мініатюра "Елітне здоров` я..."

Здоров’я – найбільша цінність.

«Здоров'я – найбільша цінність»,- говорить народна мудрість. Це тому, що тільки за наявності здоров’я в людини є сили та наснага для справ, спілкування, творчості. Сучасне життя вимагає від нас активності,  а один із чинників гарного здоров’я  – здорове харчування. Іноді людина не слідкує за тим, що вона вживає. Адже є фаст-фуди,  де їжа готується дуже швидко, і ніхто не замислюється, чи шкідлива вона, чи корисна  для організму. Є багато необхідних продуктів, які можна вжити в невеликій кількості і в той же час відновити весь запас вуглеводів, жирів та білків, наприклад, ківі, морепродукти, цитрусові, злакові.  Ми живемо не для того щоб їсти, ми їмо для того, щоб жити.

 Переможці обласного етапу   

Всеукраїнської акції «День юного натураліста» 2015р.

VIIІ Міжнародний екологічний конкурс «Веломанія» Мультимедійна презентація «Велосипед – екологічно чистий вид транспорту».  

Переможець Всеукраїнського епапу номінація "Мультимедійна презентація" ІІІ місце Горбонос Олег.


Всеукраїнська кампанія «Вишнева Україна» в рамках міжнародної науково-освітньої програми GLOBE.

Всеукраїнський конкурс дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя у безпеці»

Переможець Всеукраїнського етапу Номінація «Казка»   ІІ місце,
Горбонос Олег, учень 6 – А класу.


Обласний заочний конкурс «Зачарована Десна» в об’єктиві натураліста».



Переможці: Бельдяга Назар, учень 3-Б класу у номінації «Кращий слайд-фільм» за тематикою «Десна-красуня»;
Пискун Анна, учениця 6-А класу у номінації «Краща фоторобота» за тематикою «Десна-красуня»;
Пурига Валентина, учениця 9 - А класу у номінації «Кращий слайд-фільм» за тематикою «Десна-красуня»;
Корицька Анна, учениця 9-А класу у номінації «Краща фоторобота» за тематикою «Десна-красуня»;








Учасники Всеукраїнського конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці» у номінації казка, вірш, поетичний твір, малюнок, плакат, фотографія.









Учасники VII Міжнародного екологічного конкурсу у номінації художні роботи.


Всеукраїнський конкурс «Безпека в житті – життя в безпеці» у номінації «Малюнок».





Немає коментарів:

Дописати коментар